Par mums

“Spire Baltic” SIA Baltijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 1998.gada un ir Mid Baltic Realty Limited saistītais uzņēmums, kura lielākās aktivitātes ir koncentrētas Rīgā un tās apkārtnē. “Spire Baltic” SIA apsaimnieko nekustamos īpašumus, kuros atrodas biroju telpas, dzīvokļi un komerctelpas, kā arī zemes gabalus turpmākai nekustamo īpašumu projektu attīstībai.

Vairāki nekustamie īpašumi mūsu uzņēmuma portfelī tika vai nu atjaunoti, vai uzbūvēti pilnīgi no jauna kā, piemēram, biroju ēka m4a Mednieku ielā 4a, biroju ēka B171 Brīvības ielā 171, kā arī daudzfunkcionālas (biroji, dzīvokļi, tirdzniecības platības) ēkas Kalpaka bulvārī 7, Aldaru ielā 10 un Krišjāņa Barona ielā13/15.

Kopš 1980.gadu vidus Spire uzņēmuma vadība - vispirms ASV, vēlāk Londonā un Dubaijā - ir apsaimniekojusi arī vairāk nekā 2 000 m2 biroju platības Teksasā, ASV , aptuveni 1 000 m2 - tirdzniecības platību iepirkšanās centros Toronto, Kanādā, kā arī vēl joprojām turpina apsaimniekot nekustamos īpašumus Haiderbadā - Indijā, Kolombo - Šrilankā un Beirūtā - Libānā.

Šobrīd Spire Baltic Rīgas birojā strādā neliela, bet uzticama profesionāļu komanda, kas uzcītīgi un aktīvi pārvalda uzņēmumam piederošos īpašumus.

Mūsu komanda


Inita Blausa
finanšu direktore

Evija Kuļevska
Biroja administratore

Sanda Jaunzeme
Nomas un mārketinga direktore

Kaspars Čaupals
Īpašumu pārvaldnieks

Edgars Zomerovskis
Īpašumu pārvaldnieka asistents

Iznomā 6. stāva biroju Brīvības ielā 171!

Biroju ēka Brīvības 171 atrodas Brīvības un Indrānu ielas krustojumā, netālu no VEF Gaisa tilta. Ēka nodota ekspluatācijā 2006. gadā.
IEINTERESĒJA?
67 280 000