Krišjāņa Barona 13/15

Ēka K.Barona ielā 13/15 celta 1904. gadā kā īres nams (arhitekts J.Alksnis) un ir spilgts eklektiskā jūgendstila piemērs. Tā atrodas Rīgas centrā, K.Barona un Dzirnavu ielu krustojumā, dažu minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas un Centrālās stacijas. Ēkas oriģinālā fasāde atjaunošanas laikā tika rūpīgi saglabāta, kamēr iekšpuse tika pilnībā pārveidota, lai sniegtu modernai ēkai atbilstošu iekārtojumu saskaņā ar mūsdienu kvalitātes un komforta prasībām. Ēkā saglabāti un atjaunoti arī oriģinālie kamīni, griestu apdare, kāpņu telpas dekoratīvie elementi u.c. Ēkā tiek nodrošināta 24 stundu profesionāla apsardze, ir lifts. Ēkā tiek iznomātas tirdzniecības platības, biroji un tiek izīrēti dzīvokļi.

PAŠLAIK VISI DZĪVOKĻI ĒKĀ IR IZĪRĒTI!

Aldaru 10

„ALDARU KLĒTS” — tā sauc ēku, kas celta 1552.gadā un kalpojusi kā klēts un noliktava. Šobrīd senā klēts ir pārtapusi modernā dzīvojamā ēkā, gan saglabājot senās celtnes īpatnējo burvību. Aldaru klēts atrodas pašā Vecrīgas sirdī, starp Zviedru vārtiem un Smilšu ielu. Ēka ir pilnībā rekonstruēta, saglabājot ēkas vēsturiskās vērtības — koka sijas, mūra sienas, kas, kombinējot ar modernās arhitektūras elementiem, rada lielisku dzīvojamo vidi. Ēkas rekonstrukcijas autors ir „Zaigas Gailes birojs”. Ēkā ir 6 ekskluzīvi dzīvokļi ar pilnībā mēbelētām un funkcionālām virtuvēm un vannas istabām. Maksas autostāvvieta atrodama 2 minūšu gājiena attālumā. Ēkā tiek iznomātas tirdzniecības platības un izīrēti dzīvokļi.

PAŠLAIK VISI DZĪVOKĻI IR IZĪRĒTI!

Kalpaka Park Residence

„KALPAKA PARK RESIDENCE” Kalpaka bulvārī 7 ir dzīvojamā ēka, kas atrodas t.s. Rīgas bulvāru lokā, kam raksturīga jūgendstila arhitektūra. Ēka sastāv no 2 daļām — „vecā” ēka būvēta 1874.-1879. gadā klasiskā stilā, un tās projekta autors ir pazīstamais tā laika latviešu arhitekts J.F.Baumanis. 2004. gadā tika pabeigta vecās ēkas restaurācija Kalpaka bulvāra pusē un jaunās ēkas celtniecība N.Rēriha ielas pusē. Projekta rezultātā tika radīta dzīvojamā ēka ar 34 ekskluzīviem īres dzīvokļiem un īpašu īrnieku ērtībai un labsajūtai domātu pakalpojumu klāstu. Ēkā ir četru veidu dzīvokļi — dzīvokļi ar skatu uz dārzu, klasiskie, modernie un penthouse dzīvokļi.

Iznomā 6. stāva biroju Brīvības ielā 171!

Biroju ēka Brīvības 171 atrodas Brīvības un Indrānu ielas krustojumā, netālu no VEF Gaisa tilta. Ēka nodota ekspluatācijā 2006. gadā.
IEINTERESĒJA?
67 280 000