Kas mēs esam?

“SPIRE BALTIC” SIA Baltijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 1998. gada un ir MID BALTIC REALTY LIMITED saistītais uzņēmums, kura galvenā darbība ir koncentrēta Rīgā un tās apkārtnē. “SPIRE BALTIC” SIA apsaimnieko nekustamos īpašumus, kuros atrodas biroju telpas, dzīvokļi un komerctelpas, kā arī zemes gabalus pārdošanai vai turpmākai nekustamo īpašumu projektu attīstībai.

Kopš 1980.gadu vidus SPIRE uzņēmuma vadība – vispirms ASV, vēlāk Londonā un Dubaijā – ir apsaimniekojusi biroju, tirdzniecības un dzīvojamās platības Teksasā, ASV; Toronto, Kanādā; Haiderbadā, Indijā; un Kolombo, Šrilankā.

Šobrīd “SPIRE BALTIC” Rīgas birojā strādā uzticama profesionāļu komanda, kas uzcītīgi un aktīvi pārvalda uzņēmumam piederošos īpašumus.

Mūsu īpašumi

Dzīvokļu / Tirdzniecības telpu Ēka
K. Barona iela 15, Rīga

K. Barona 15

K. Barona 15

Ēka K. Barona ielā 15 celta 1904. gadā (arhitekts J.Alksnis) un ir spilgts eklektiskā jūgendstila piemērs. Tā atrodas Rīgas centrā, K. Barona un Dzirnavu ielu krustojumā. 1998. gadā ēka tika rūpīgi atjaunota. Rekonstrukcijas gaitā ēkas oriģinālā fasāde un interjera elementi – izsmalcinātie kamīni, dekoratīvā griestu apdare, sienu un griestu gleznojumi kāpņu telpā u.c. – tika rūpīgi saglabāti, savukārt dzīvokļi un biroji tika pielāgoti atbilstoši mūsdienu prasībām.

Ēkā tiek iznomātas tirdzniecības platības, biroji un tiek izīrēti dzīvokļi. Kopējā ēkas iznomājamā platība ir 2 032,10 m2.

Biroju Ēka
Brīvības iela 171, Rīga

Brīvības 171

Brīvības 171

BRĪVĪBAS 171 ir mūsdienīga biroju ēka, kas atrodas Rīgā pie Brīvības un Indrānu ielas krustojuma, netālu no VEF Gaisa tilta. Sešstāvu ēkas būvniecība tika pabeigta 2006. gada oktobrī. Brīvības ielas pusē ēkas izliektā fasāde veidota alumīnijā un stiklā, kurā atspoguļojas pie ēkas augošais lielais ozols. Pagalma pusē ēka veidota terasveidīgi, tādējādi nodrošinot gan papildus gaismu ēkā, gan atpūtas iespējas ēkā strādājošajiem. Ēkas nomnieku automašīnu novietošana paredzēta apsargātā divlīmeņu autostāvvietā ēkas pirmajā un pagraba stāvā.

Kopējā ēkas iznomājamā platība ir 3 006.4 m2.

Ēkas 1. stāvā atrodas RIMI Mini veikals, kurā arī mūsu biroju ēkas nomnieku ērtībai atrodams viss ikdienā vajadzīgais – gan pārtika, gan ikdienas preces.

Biroju / Biroju / Biroju / Dzīvokļu / Tirdzniecības telpu Ēka
Aldaru iela 10, Rīga

Aldaru 10

Aldaru 10

Ēka Aldaru ielā 10 celta 1552.gadā un savulaik kalpojusi kā klēts un noliktava. Šobrīd senā klēts ir pārtapusi modernā dzīvojamā un biroju ēkā, kā arī ēkā ir tirdzniecības platības. Aldaru klēts atrodas pašā Vecrīgas sirdī – starp Zviedru vārtiem un Smilšu ielu.

2002. gadā ēka tika rekonstruēta saskaņā ar “Zaigas Gailes biroja” arhitektu izstrādāto projektu, rūpīgi saglabājot ēkas vēsturiskās vērtības — koka sijas un mūra sienas, – kas savienojumā ar modernās arhitektūras elementiem radījušas unikālu dzīvojamo un darba vidi.

Ēkas pirmajā stāvā tiek iznomātas tirdzniecības platības, pārējos stāvos tiek iznomātas biroja telpas un tiek izīrēti dzīvokļi. Kopējā ēkas iznomājamā platība ir 576.7 m2.

Mednieku iela 4A, Rīga

M4A

M4A

M4A tika uzcelta 2001. gadā un bija viena no pirmajām mūsdienīgajām biroju ēkām Rīgā. Ēkas projekta autors ir S. Ņikoforovs no arhitektūras firmas Nams SIA. M4A atrodas Rīgā, Mednieku ielā 4A, blakus AS “Latvenergo” galvenajai ēkai un dažu minūšu gājiena attālumā no t.s. vēstniecību rajona. Ēka ir atpazīstama pēc tās majestātiskās fasādes, kuru rotā zaļas itāļu granīta plāksnes. Ēkas nomnieku automašīnu novietošana paredzēta apsargātā divlīmeņu autostāvvietā ēkas pirmajā un pagraba stāvā.

Kopējā ēkas iznomājamā platība ir 2 983 m2.

Zemes īpašumi

Mums pieder arī ievērojams zemes īpašumu skaits pārdošanai vai jaunu projektu attīstīšanai nākotnē.

Apskatīt zemes īpašumus

Mūsu komanda

Evija Kuļevska

Biroja vadītāja

+371 67 280 000 (birojs)

evija.kulevska@spirebaltic.lv

Agnese Ciproviča

Īpašnieka pārstāvis

+371 67282240 (birojs)

+371 26111311 (mob.)

agnese.ciprovica@spirebaltic.lv

Kaspars Čaupals

Īpašumu pārvaldnieks

+371 67 280 000 (birojs)

+371 28 366 606 (mob.)

kaspars.caupals@spirebaltic.lv

Gatis Beinārs

Īpašumu pārvaldnieka asistents

+371 67 280 000 (birojs)

+371 20 234 566 (mob.)

gatis.beinars@spirebaltic.lv

Inita Blausa

Finanšu direktore

+371 67 280 000 (birojs)

inita.blausa@spirebaltic.lv

Pieteikt tehnisko palīdzību

Pieteikt tehnisko palīdzību

  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, gif, png.